پیام فرستادن
products

سختي بالا کاهش سوراخ 900lb فلزي صندلي بال والف

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: coosai
گواهی: API6D, ISO 9001
شماره مدل: Q47Y
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 مجموعه
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی
زمان تحویل: ۵ تا ۵۰ روز کاری
شرایط پرداخت: L/C، T/T
قابلیت ارائه: 1000تا در ماه
اطلاعات تکمیلی
اندازه: 2 تا 48 اینچ فشار: 150LB ~ 2500LB
مواد: WCB، LCB، CF8، C8M، CF3، CF3M، F304، F316, F304L، F316L، F51، F91، و غیره. نوع اتصال: نوع فلنج (RF، MF، RTJ، ETC.)، انتهای BW.
جنس صندلی: صورت سخت استلایت، صورت سخت کاربید تنگستن و غیره نوع عملیات: دستی، پنوماتیک، برقی و غیره
برجسته:

750 پوند فلز صندلی شیر توپ,با اتصال جوش داده شده و دارای دریچه توپ فلزی,دریچه ای با صندلی فلزی با سختی بالا

,

welded connection metal seated ball valve

,

high hardness metal seated valve


توضیحات محصول

دریچه گلوله ای فلزی به فلزی

 

 

طراحي مهر و موم شده فلزي به فلز به طور کامل برای توپ و صندلي مورد استفاده قرار گرفته است، که همچنین فناوری های پیشرفته سخت سازی، مانند پوشش اسپری فوق صوتی،جوش اسپری پایه نیکلمواد سرامیکی با قدرت و سختی بالا و غیره.

 

سختی سطحی توپ و صندلی به طور کلی می تواند بیش از HRC6O، Maximun تا HRC74 باشد، و دمای کاربرد مواد ممکن است تا 540 درجه C باشد.قدرت ترکیب ماده به بیش از 10000PSI می رسدعلاوه بر این، مواد سطحی نیز دارای خواص مقاومت بسیار خوبی از اصطکاک و ضربه است.دریچه های توپ بسته شده فلزی به فلزی ساخته شده توسط Coosai مناسب برای استفاده در اکثر شرایط کاری انتقادی هستند.

 

مشخصات فنی

 

مرجع طراحی

API ASME
استاندارد طراحی API6D ASME B1634

طول ساختاری

لبه های فرش دار API6D ASME B1610
اتصال جوشیده
لبه های فرش دار ASME B165
قطعات و قطعات دیگر ASME B1625
آزمایش و بازرسی API6D API598

توجه: ابعاد اتصال فلنج و ترمینال های جوشکاری پشت می تواند با توجه به الزامات مشتری طراحی شود.

 

  • تکنولوژی پیشرفته سخت کردن استفاده شده برای توپ و صندلی

 

سختي بالا کاهش سوراخ 900lb فلزي صندلي بال والف 0

  • طراحی ویژگی های شیر توپ مهر و موم فلزی به فلزی

به جز ویژگی هایی مانند جلوگیری از عملکرد نادرست، مقاومت در برابر انفجار ساقه، ارائه پد نصب، دریچه های توپ مهر و موم شده فلزی توسط Coosai دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر است.

 

  • جلوگیری از گیر شدن شیر در دمای بالا

در مورد شرایط کار با دمای بالا، صندلی شیر و توپ به راحتی به دلیل گسترش گرما گیر می کنند و شیر نمی تواند باز شود.

...کوله های فلزی به فلزی که توسط کوزای والف ساخته شده اند، از طرح ثبت شده ی بارگیری بهارِ بیولینگ استفاده می کنند که باعث جذب گرمای قطعات ناشی از بهارِ بیولینگ می شود.تضمین می شود که شیر در شرایط دمای بالا گیر نمی کند و به راحتی باز و بسته می شود..

  • عملکرد سخت گیری عالی

یک تکنیک منحصر به فرد برای پیسیدن توپ استفاده شده است که باعث می شود سطح توپ با چرخش توپ و دستگاه پیسیدن در جهت های مختلف در فضا به شکل بسیار گرد و صاف برسد.عملکرد ضخامت شیر کاملاً با الزامات استاندارد مطابقت دارد و از آن فراتر می رود.

 

  • یک ساختار امن آتش

ساختار مهر و موم فلزی به فلزی برای طراحی سطح مهر و موم شیر پذیرفته شده است. بسته بندی نیز با گرافیت طراحی شده است و گاسکت نیز با فولاد ضد زنگ طراحی شده است،به علاوه گرافیت که شیر می تواند اطمینان از محکم بودن قابل اعتماد حتی اگر در شرایط آتش.

 

  • کار با بلوک دوگانه و خونریزی

والف توپي که از فلز به فلز بسته شده به طور کلی ساختار بسته شدن توپ جلوي آن استدو صندلی از فلز به فلز مهر و موم trunnion شیر توپ هر دو می تواند به طور جداگانه از میانگین درinlet و خروجی را قطع به تحقق عملکرد بلوک دوهنگامی که شیر بسته می شود، حفره بدن و هر دو سر سوراخ می تواند با یکدیگر مسدود شود حتی اگر هر دو سر شیر در عین حال تحت فشار باشد.در حالی که به عنوان رسانه باقی مانده در حفره بدن ممکن است از طریق.
دریچه توپ شناور فلزی به فلزی Coosai از ساختار مهر و موم پشت توپ است ، که به طور کلی از سخت گیری یک جهت استفاده می کند. جهت پایین روی بدن شیر نشان داده شده است.اگر به طور خاص توسط مشتریان مورد نیاز باشد، اختراع کوزای از طراحی دو جهت مهر و موم ممکن است انتخاب شده باشد.

  • ساختار ضد ایستاتیک طبیعی

فلز به فلز مهر و موم شیر توپ با صندلی بدن، توپ، دیگر قطعات فلزی و غیره، تماس نزدیک با یکدیگر،به طور طبیعی یک گذرگاه الکتریکی استاتیک تشکیل شده است.نیازی به ارائه دستگاه ضد ایستاتیک خاص نیست..

 

سختي بالا کاهش سوراخ 900lb فلزي صندلي بال والف 1

سختي بالا کاهش سوراخ 900lb فلزي صندلي بال والف 2

اطلاعات تماس
leeo

شماره تلفن : +8613017861943